Champion  de France 2010

French Champion 2010

   Kampioen van Frankrijk 2010

 

 

Champion  de Belgique 2011

  Belgium Champion 2011

   Kampioen van Belgïe 2011

 

 

Etalon Recommandé
(CCCE - France)

  

Ch. J Lux.

Sampan Basta

ES/INT/NL/RKF/RUS CH
WW-02, EuW-04, EurAsiaW-02 -03 -04,
ClubCh-02, AmsterdamW-02, Belye Nochi W-01

Gingery's Krimson n' Clover

INT/RKF/PL/RUS/USA CH

Sasquehanna Czarnuszka

PL CH

Volshebnaja Loshadka Barbaris

BLR/EST/FIN/INT/
LV/LT/RKF/RUS CH
LtuW-04, -05, 16 CACIBVilniusW-04, -05,
EurAsiaW-05, Belye Nochi-04-05, Rus & Ukr JCh

Sasquehanna Angor

BLR/EST/INT/
LV/LT/RUS/UKR/Baltic CH

Zholesk Asti

EST/LT/RKF/RUS CH

Blandora Couldn't Be Better

Woodlynmoptop Reggae Music N'Co
CH. AM

Blandora Had To Be You

Mincrest Made to Measure for Blandora
Ch.NL

Blandora Brainwave
ENG CH

Blandora Something Special
ENG CH

 

  

  

GENJI LITTLE CHAMPS

 

Vous pouvez cliquer ici pour connaître les définitions des abréviations utilisées

You can click here to know the definitions of the used abbreviations

Je kan hier klikken om kennis te maken met de gebruikte coden in deze lijst

 

date/datum lieu/place/plaats expo/show classe/class/klass juge/judge/keurmeester résultats/results/resultaat
21/03/09 Wieze (B) N I M. DESCHUYMERE (B) 1 EXC - CAC - BOB
17/05/09 Namur (B) I I M. Condo (It) 1 er Exc. CAC - CACIB
13/06/09 Paris (F) Champ. I M. Larive (F) 2 Exc.
11/07/09 Douai (F) N - Spéciale O Mme Larive (F) 1 Exc. RCACS
12/07/09 Douai (F) I O M. Larive (F) 1 Exc. CACS - CACIB - BOB
25/07/09 Liège I O M. Ostrowski (Pl) 1 Exc.
13/09/09 Metz (F) I - Spéciale O M. Arnoult (F) 1 Exc. RCAC - RCACIB
19/02/10 Bourges (F) N - Nationale d'élevage O Mme Lafay (F) 1 er Exc. CAC
01/05/10 Amiens (F) I - Spéciale O M. Klein (F) 1 er Exc. CAC - RCACIB
20/06/10 Uden (NL) I O M. Deschuymere (B) 2 Exc.
04/07/10 Genk (B) I O M. Heinesche (LU) 1 er Exc. CAC - CACIB - BOB
21/08/10 Malines (B) I CH M. Mattera (F) 2 ème Exc. RCAC - RCACIB
30/10/10 Louvain (B) I CH M. Lokodi Csava Szolt (RO) 1 er Exc. RCAC - RCACIB
18/12/10 Bruxelles (B) I CH M. Seymour (UK) 1 er Exc.
17/01/11 Genk (B) N CH Mme Van Brempt (B) 1 er Exc. CAC
27/03/11 Luxembourg  I CH Mme Ulltveit-Moe (S) Exc.
02/06/11 Evreux (F) N CH M. Leblond (F) 1 er Exc - BOB
19/06/11 Dreux (F) N CH M. Zhuk (BLR) 1 er Exc - BOB
10/07/11 Paris (F) Mondiale CH M. Vojtek (Slo) Exc.

 

 

BB et jeune